KOOLIVAHEAJALE EELNEV PÄEV 30. aprill Paldiski.VPõhikool

19. aprillil 2024 meie kooli õpilastel oli väga põnev päev.

1. - 4. klasside õpilased vaatasid lasteetendust "Veedraakoni kingitus"

5. ja 7. klassid külastasid Tallinna kinoteatrit. 5. klassi õpilased vaatasid filmi  "Godzilla x Kong. Uus impeerium", aga 7. klassid -  "Tondipüüdjad. Jäine suvi".

6. klassil oli huvitav õppekäik  Meremuuseumisse.

8. klassid käisid Teadusstuudios Rakett 69 ja õpilastel oli Roheinseneeria praktiline loeng.

9. klassi õpilased olid koolis ja neil olid individuaalsed vestlusid Töötukassa nõustajaga. Lõpuklassi õpilased said palju infot, kus saab õppida pärast põhikooli lõpetamist.

19. aprillil 2024 meie kooli õpilastel oli väga põnev päev.

1. - 4. klasside õpilased vaatasid lasteetendust "Veedraakoni kingitus"

6. klassil oli huvitav õppekäik  Meremuuseumisse.